Wizaż

Wizaż - Makijaż dzienny

Makijaż dzienny

Wykonywany w naszym salonie kosmetycznym makijażu dzienny ma za zadanie wydobycie naturalnego piękna kobiety. Podkreśla wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszuje niedoskonałości, dlatego wykonywany jest z dobrze dobranych kosmetyków. Podkład w makijażu dziennym ma odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski (tapety) lub nienaturalnej bladości.

Wizaż - Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy

Nasz makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonujemy  na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy pamiętamy o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż opiera się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.

W makijażu wieczorowym śmiało pozwalamy sobie na ciemniejszy podkład, bardziej nasycone barwy cieni. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec. Podczas tworzenia makijażu wieczorowego odważnie korzystamy z różu, wykorzystywane przez nas dodatki takie jak drobinki złota na dekoldzie dodają niezwykłości i wyjątkowości całej stylizacji.

Kwintesencją wieczorowego makijażu oczu są mocno i wyraziście podkreślone tuszem rzęsy lub doklejone spektakularne kępki rzęs.

Wizaż - Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Makijaż na Twój ślub to makijaż  okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Dyskretnie i subtelnie podkreśla Twoje naturalne piękno, retuszuje niedoskonałości oraz jest bardzo  trwały. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Na ten efekt w równym stopniu składają się suknia ślubna, fryzura i oczywiście makijaż ślubny. Podstawowa zasada jaką kierujemy się przy doborze make up’u jest następująca: powinnaś się w nim czuć swobodnie a zarazem wyjątkowo.

Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny
Kraków ul. Prosta 40